GABINET KOSMETYCZNY

Pati Pati

Gabinet kosmetyczny PatiPati stworzony został z myślą o osobach, które pragną zadbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze, w kameralnym miejscu oraz oddać się wielu relaksacyjnym zabiegom wpływającym korzystnie na samopoczucie Klienta.

 

Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości kosmetykach, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu. W naszym gabinecie kosmetycznym w Gdańsku oferujemy zabiegi pielęgnacyjne dla każdego rodzaju cery - nawilżające, odżywcze, spłycające zmarszczki. Wykonujemy szereg zabiegów na twarz, dłonie, stopy. W zakres naszych usług wchodzi m.in. makijaż permanentny, depilacja laserowa i fotoodmładzanie. Stosujemy także masaż jako samodzielny zabieg bądź jako jego uzupełnienie. Nasza oferta obejmuje również wiele nowoczesnych zabiegów kosmetycznych pomagających walczyć ze starzeniem skóry: zabiegi na twarz, zabiegi na dłonie, zabiegi na stopy, ofertę dla mężyczyzn oraz wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do naszego nowoczesnego salonu kosmetycznego w Gdańsku, gdzie każdy, w miłej atmosferze będzie mógł zadbać o swój wygląd!

Nasz gabinet kosmetyczny dostosowuje ofertę pod oczekiwania Klienta, zabiegi masaży są wykonywane przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

Zobacz więcej...   

Zabiegi na dłonie

Zabiegi na dłonie

Zobacz więcej...   

Zabiegi na stopy

Zabiegi na stopy

Zobacz więcej...   

Makijaże

Makijaże

Zobacz więcej...   

Masaże

Masaże

Zobacz więcej...   

Dla mężczyzn

Dla mężczyzn

Zobacz więcej...   

Podchodzimy w sposób indywidualny do kaźdego osoby, opierając się na doświadczeniu zdobytym przez wiele lat pracy w zawodzie oraz na potrzebach Klienta. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób pragnących zadbać o piękno swojej skóry, ciała oraz ducha. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz do odwiedzenia naszego salonu kosmetycznego w Gdańsku

O NAS

Skóra jest największym i jednym z najważniejszych organów naszego ciała - nie mniej ważnym niż serce czy płuca. Jest to żywy organ, który stanowi barierę pomiędzy ciałem a środowiskiem, a także niezawodny efektor naszego stanu zdrowia i ducha. Swoją świeżość, promienny wygląd, elastyczność i jędrność zawdzięcza naszej konsekwentnej i systematycznej pielęgnacji oraz dbałości o jej stan, a także chwilom relaksu i wytchnienia, które mają niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie oraz prezencję.

depilacja laserowa gdańsk

Efektywność substancji aktywnych i ich bezpieczeństwo oraz minimalna ilość konserwantów i emolientów w składzie, stanowi dla nas najważniejsze kryterium doboru preparatów kosmetycznych. Regularnie korzystamy ze szkoleń podnoszących kwalifikacje, a także uczestniczymy w prezentacjach nowości w branży kosmetycznej, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.


W PatiPati wykonujemy profesjonalne zabiegi na twarz, dłonie, stopy, a także makijaże oraz masaże. Jesteśmy przygotowani do pracy zarówno z kobietami, jak i mężczyznami, którzy w ostatnich latach coraz częściej odwiedzają gabinety kosmetyczne. Stosujemy sprawdzone zabiegi oczyszczania twarzy, przeciwzmarszczkowe, liftingujące, fotoodmładzanie, manicure, pedicure, wykonujemy także makijaż permanentny, masaż ciała, depilację laserową i woskową. Jesteśmy doskonale przygotowani do tego, aby pomóc Twojemu ciału uzyskać upragniony wygląd – dokładnie taki, o jakim marzyłaś!

Kładziemy szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz niestandardowe podejście do potrzeb skóry i ducha naszych klientów – także w doborze muzyki, jaka towarzyszy zabiegom. W naszym salonie kosmetycznym w Gdańsku bierzemy pod uwagę również czas i środki, jakimi dysponuje klient. Proponujemy zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać wygląd i ciało w doskonalej kondycji, w bardzo korzystnych cenach. Oferujemy atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz na pakiety zabiegowe.

  • “Polecam, super profesjonalne miejsce, super profesjonalna Pani Patrycja, świetne zabiegi i atrakcyjne ceny! Poza miłą atmosferą, czułam, że odpowiednio wykwalifikowany personel należycie potrafi zająć się Klientem!”

    Joanna Kruszewska

  • “Jestem bardzo zadowolona po wizycie w salonie PatiPati. Pani Patrycja to prawdziwa profesjonalistka, po zabiegu dermabrazji mechanicznej, moja skóra jest miękka i delikatna, a potrądzikowe blizny zniknęły!”

    Ania

PatiPati

ul. Lastadia 35/5
80-880 Gdańsk