GABINET KOSMETYCZNY

Zabiegi na stopy

NIEWIELE OSÓB ZDAJE SOBIE SPRAWĘ, ŻE PRZECIĘTNY CZŁOWIEK W CIĄGU ŻYCIA TRZYKROTNIE LUB NAWET CZTEROKROTNIE OKRĄŻA NA STOPACH KULĘ ZIEMSKĄ.

Dlatego ich regularna pielęgnacja jest kwestią nie tylko estetyki, ale przede wszystkim zdrowia. W stopach umieszczone są receptory, czyli unerwione punkty mające połączenie z każdym organem ciała. Poprzez masaż można poprawić ukrwienie tych punktów, transport składników odżywczych i usuwanie toksyn odpowiedzialnych za choroby. Odpowiednia pielęgnacja stóp pozwala zachować ich zdrowie i estetyczny wygląd. Tradycyjnym zabiegiem stóp jest pedicure.

Pedicure

Pedicure może być połączony z masażem. Delikatne aromaty używanych kosmetyków subtelnie pobudzają zmysły i przynoszą odprężenie. Masaż stóp dobrze jest poprzedzić solną kąpielą i peelingiem. Po złuszczeniu naskórka należy wetrzeć w stopy balsam z witaminą E, który dobrze nawilża i regeneruje skórę. Masaż stóp sprawia, że stają się one lekkie, a organizm odzyskuje wewnętrzny komfort i równowagę. Pedicure obejmuje złuszczanie naskórka stóp, usuwanie skórek i wmasowanie kremu. Zakończony jest malowaniem paznokci kolorowymi lakierami lub odżywkami.

Zabiegi chłodzące i odprężające na stopy

Zabieg chłodzący na stopy odświeża i przywraca nogom lekkość. Na początku wykonuje się peeling oczyszczający, a potem na stopy nakłada się olejek z cyprysu, który rewitalizuje i regeneruje skórę oraz olejek eukaliptusowy, przyjemnie chłodzący. Zabieg orzeźwia, wygładza i zmiękcza naskórek, a także wzmacnia paznokcie. Można go wykonać w połączeniu z tradycyjnym pedicure. Nieco podobnym zabiegiem jest Active Feet – rewitalizujący zabieg nadający stopom jedwabistą gładkość. Intensywny cukrowy peeling skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek. Olejek z cyprysu niebieskiego i aloes wspierają regenerację naskórka, a także regulują gospodarkę wodną skóry. Rewitalizująca kąpiel stóp ma właściwości nawilżające i bakteriostatyczne. Masaż z koncentratem substancji czynnych regeneruje, poprawia ukrwienie i likwiduje napięcie mięśni. Poprzez intensywną i relaksującą pielęgnację stóp odzyskuje się harmonię całego ciała.

PatiPati

Lastadia 35/5
80-880 Gdańsk

SOCIALE

facebook
twitter
google+